Prohlášení

INFORMAČNÍ SCHŮZKY KOPŘIVNICE

Vzhledem k mimořádné situaci probíhají informační schůzky online.

Připojte se na:

http://www.svetvzdelani.cz/meet

Těšíme se na vás ve středu 8. dubna v 15.30!

 
Pro on-line informační schůzky jsme vybrali platformu Google Meet Hangouts. Webová verze se Vám otevře po kliknutí na odkaz
www.svetvzdelani.cz/meet. Nemusíte mít Google účet abyste se mohli připojit. Pokud se budete chtít připojit z mobilního telefonu, je potřeba nainstalovat aplikaci Hangouts Meet. Informační schůzku můžete sledovat nemaje mikrofon i kameru, stačí Vám reproduktory či sluchátka. Pokud budete chtít vznést dotaz, můžete použít záložku Chat a dotaz napsat anebo říci do mikrofonu. Hned po připojení se Vám pravděpodobně aktivuje Vaše webová kamera i mikrofon a pozor – Vaše vysílání uvidí všichni připojení účastníci. Obojí si sami můžete vypnout. Při větším počtu účastníků Vám po zahájení hovoru vypneme mikrofony. Pokud se pak budete chtít ptát, budete si je sami muset zapnout. Děkujeme Vám za pochopení v případě technických obtíží.
Tým Světa vzdělání (helpline 739 99 22 12)
 
 
PROHLÁŠENÍ
Vážení rodiče, vzhledem k nepříjemné situaci, která se právě teď odehrává v naší republice, bychom vás rádi informovali, že informační schůzky s platností od 16.3.2020 budou probíhat online na internetu ve stanovených termínech jednotlivých škol. O podrobnostech přihlášení vás budeme informovat. Sledujte, prosím, naše webové stránky.
Přejeme všem také pevné zdraví a doufáme, že se celková situace co nejrychleji uklidní.  
 
Vážení rodiče, během státní karantény BUDOU TALENTOVÉ ZKOUŠKY PROBÍHAT ONLINE. Děkujeme za pochopení. Přejeme hodně zdraví.