Hra vytvořená s láskou k dětem a k šifrám.
Vedeme děti k logickému uvažování hravou formou.
18 listů s úlohami a více než 50 úkolů pro děti od 6 let.

Obsah balení:

SADA PRO DVĚ DĚTI

2x sešit pro zapisování řešení
2x 11 diamantů
2x zlatá mince
2x 18 zadání úkolů
2x šifrovací tabulka
1x sešit pro rodiče s řešením
1x mapa

Cena: 749 Kč

Možnost dokoupit do krabice jednu sadu pro třetí dítě.

Hra je vhodná pro šikovné děti už od 6 let. Některé úkoly ale dokáži potrápit i starší děti nebo dospělého. Pokud rádi luštíte šifry a řešíte logické úkoly, potěší tato hra i Vás.

Hra děti baví:
Přehrát video
Den dětí s dráčkem Děsíkem v Prostějově
Spokojení rodiče a ještě spokojenější děti!

Děti to bavilo 🙂 Zároveň pro rodiče to nebylo jen „postávání okolo“, ale užili jsme si to také. Ze začátku jsme ji procházeli i s naší 4,5letou dcerou, a sice s větším vedením, ale úkoly ji bavily a zvládla to až do úkolu č. 5 v Kouzelném lese (tedy téměř dvě třetiny úkolů), pak už to pro ni bylo časově moc dlouhé a raději šla na hřiště. I když pak ji mrzelo, že má méně diamantů než bratr 🙂

Dobře zorganizované, chytré úlohy rozvíjejí logické myšlení!

„Bylo to super, syna to opravdu bavilo. Škoda že nevyšlo počasí podle představ, ale stejně jsme si to nakonec oba užili“

Holky (nevlastní sestry) to moc bavilo. Na ledničce byla přidělaná mapa, kde postupně přibývala místa, kde byly schován nový list s úkoly a holky stále sledovaly, jestli tam náhodou něco nepřibylo 🙂 A po splněném vždy netrpělivě čekaly, jakou barvu bude mít nový diamant 🙂

Co stálo za vznikem hry?
V Česku existuje velká komunita lidí, kteří se šifrování věnují a organizují řadu her tohoto typu.

Hra rozvíjí logické myšlení a vede děti k základním znalostem šifrování.

Hodně lidí si při slově šifra představí něco těžkého a neřešitelného. Ve skutečnosti se s nimi lze seznámit po malých dávkách a postupně si je oblíbíte. Věříme tomu, že Vaše děti budou nejen rády šifry řešit, ale také se mnohé z nich stanou autory šifer a nových her. K samotné tvorbě jednoduchých šifer je v průběhu hry aktivně podněcujeme.
Nejčastější otázky:

Hra je určena pro děti od šesti do osmnácti let, ale zaujme i mnohem starší. Listy s úkoly jsou koncipovány tak, že obsahují tři až pět úloh s rostoucí obtížností. Nejmenší děti snadno zvládnou ty lehčí otázky a naopak ty nejtěžší mohou být zajímavé i pro rodiče. Děti se tak mohou k obtížnějším úkolům vracet i po letech.

Rodiče mají k dispozici brožuru s kompletním řešením i nápovědami pro dítě. Je důležité nenapovídat jim předčasně, ale ve vhodnou chvíli je jen popostrčit. V brožuře pro rodiče se snažíme naznačit jak a kdy.

Ano, pro prvních šest úkolů to přímo doporučujeme. Sadu úloh v kouzelném lese pak můžete hrát v kouzelném lese, na zahradě ale i v teple domova.
 
To velmi záleží na věku a šikovnosti dítěte a také přístupu rodičů. Běžně počítáme s tím, že dětem řešení šifer rozložíte do několika dní.
 
Nemusíte, v objednávce máte možnost přikoupit sadu pro třetí dítě, kterou Vám přidáme do krabice. Více už se jich tam ale nevejde.

V případě jakýchkoliv otázek nás neváhejte kontaktovat:

Tomáš Blumenstein: +420 603 726 030

info@svetvzdelani.cz

Autor: Michaela Jánošková – Miativní desiqn
Vydání: Svět vzdělání 2021

© Copyright 2022 Miativní desiqn. All Rights Reserved.