Naši žáci zazářili

Naši žáci zazářili

Letos se uskutečnil již 13. ročník logické olympiády pro děti. Do soutěže se letos zapojilo přes 63 000 soutěžících. V kategorii A se na prvních 10 místech umístili hned 3 žáci z našich tříd! Je to obrovský úspěch! Gratulujeme!!
Rádi bychom pogratulovali i všem řešitelům, kteří nám udělali svou účastí obrovskou radost. Těší nás, že se děti nebojí vyzkoušet tento druh aktivity. Všichni šli do olympiády s velkým nasazením a za to jim patří velký dík. Také děkujeme všem organizátorům a rodičům, kteří děti v jejich zápalu podporují.
Žáci základních a středních škol dostávají v logické olympiádě příležitost seznámit se s neobvyklými úkoly, hledat různá řešení a vyzkoušet si vlastní logické myšlení. Nejen, že při řešení těchto úloh procvičí své schopnosti, ale naučí se pracovat samostatně a kreativně.
Zdroj fotografií: https://www.logickaolympiada.cz/