Líšeňské děti v Permoniu

Líšeňské děti v Permoniu

Naše děti ze tříd Světa vzdělání mají rády výzvy, a proto jsme se společně vydali do zábavního parku Permonium v Oslavanech, kde na ně jedna taková výzva čekala. Mladší děti, prvňáčci a druháčci, měly za úkol hledat ztraceného permoníka. Podmínkou bylo splnění několika úkolů a vyluštění šifry. Starší děti si zahrály interaktivní hru s názvem Magic Permon, která spočívala ve vyluštění mnoha šifer. Tato hra je řízena pomocí moderních informačních technologií. Hru plnily ve skupinkách. A protože jsou naše děti nejen zvídavé, ale i šikovné, podařilo se všem hru úspěšně dokončit a získat hodnotnou odměnu. V parku Permonium procházely děti různými zajímavými místy, nejvíce se jim líbilo bludiště, sopka, jezírko a hornická šachta. Výlet jsme si všichni užili.