HRANICE

Video Hranice

Posted in blog, informacni_schuzky_hranice | Leave a comment

Informacni_schuzky_hranice

Informační schůzky pro rodiče budoucích prvňáčků

V září 2020 budeme otevírat naši třídu i na ZŠ 17. listopadu v Kopřivnici. Pokud se o našem konceptu chcete dozvědět více, přijďte se podívat na informační schůzky. Představíme vám Svět vzdělání. Dozvíte se, co všechno od nás můžete očekávat a zodpovíme veškeré vaše dotazy. Informační schůzka se bude konat ve středu 5. února 2020 v 17.00 v budově školy – ZŠ 17. listopadu v Kopřivnici.

Informační schůzky

Vzhledem k mimořádné situaci probíhají informační schůzky online.

Připojte se na:

http://www.svetvzdelani.cz/meet

Těšíme se na vás v úterý 21. dubna v 16 hodin!

 
Pro on-line informační schůzky jsme vybrali platformu Google Meet Hangouts. Webová verze se Vám otevře po kliknutí na odkaz
www.svetvzdelani.cz/meet. Nemusíte mít Google účet abyste se mohli připojit. Pokud se budete chtít připojit z mobilního telefonu, je potřeba nainstalovat aplikaci Hangouts Meet. Informační schůzku můžete sledovat nemaje mikrofon i kameru, stačí Vám reproduktory či sluchátka. Pokud budete chtít vznést dotaz, můžete použít záložku Chat a dotaz napsat anebo říci do mikrofonu. Hned po připojení se Vám pravděpodobně aktivuje Vaše webová kamera i mikrofon a pozor – Vaše vysílání uvidí všichni připojení účastníci. Obojí si sami můžete vypnout. Při větším počtu účastníků Vám po zahájení hovoru vypneme mikrofony. Pokud se pak budete chtít ptát, budete si je sami muset zapnout. Děkujeme Vám za pochopení v případě technických obtíží.
Tým Světa vzdělání (helpline 739 99 22 12)
Posted in informacni_schuzky_hranice | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Informacni_schuzky_hranice

blok – logo tridy

Třída

Třídní učitelka:

Naše akce

Článek Hranický deník

Píše se o nás

Posted in blog, hranice | Leave a comment

Informační schůzky pro rodiče

Informační schůzky pro rodiče

V lednu jsme zažili příjemný podvečer ve společnosti hranických rodičů. Účast byla hojná a to nás velmi potěšilo. Informační schůzky se konaly v přátelském duchu a za to vám velmi děkujeme. Největším překvapením pro nás byl potlesk na konci. Doufáme, že jste se dozvěděli vše potřebné – ať už od našeho ředitele Tomáše Blumensteina, od pana ředitele Radomíra Habermanna či od paní učitelek, které do toho jdou s námi: Petry Drábkové a Ellen Hašové.

Posted in blog, hranice | Leave a comment

V hotelu Centrum se počátalo o sto šest

V hotelu Centrum se počítalo o sto šet

V Hranicích jsme pro milovníky matematiky uspořádali workshop Hejného metody výuky matematiky. Přišli nejen rodiče, ale i pedagogové z širokého okolí. Někteří Hejného metodu mají již zažitou, někteří se s tímto netradičním stylem výuky teprve seznamovali. V průběhu workshopu si všichni účastníci vyzkoušeli i své dovednosti — na pár chvil se vcítili do kůže žáčků a řešili různé úlohy. Hejného metoda se učí ve všech našich třídách, jelikož děti u matematiky přemýšlí, učí se pracovat s chybou a nebojí se nových výzev. Vzájemné diskuze v průběhu výuky je učí respektu vůči kamarádům a pomoci slabším. Hejného metoda tak má nejen aspekt vzdělávací, ale i lidský – a to se nám na ní moc líbí.

Posted in blog, hranice | Leave a comment