KOPŘIVNICE

Video Kopřivnice

Posted in blog, informacni_schuzky_koprivnice | Leave a comment

Informacni_schuzky_koprivnice

Informační schůzky pro rodiče budoucích prvňáčků

Vzhledem k mimořádné situaci probíhají informační schůzky online.

Připojte se na:

http://www.svetvzdelani.cz/meet

Těšíme se na vás ve středu 8. dubna v 15.30!

 
Pro on-line informační schůzky jsme vybrali platformu Google Meet Hangouts. Webová verze se Vám otevře po kliknutí na odkaz
www.svetvzdelani.cz/meet. Nemusíte mít Google účet abyste se mohli připojit. Pokud se budete chtít připojit z mobilního telefonu, je potřeba nainstalovat aplikaci Hangouts Meet. Informační schůzku můžete sledovat nemaje mikrofon i kameru, stačí Vám reproduktory či sluchátka. Pokud budete chtít vznést dotaz, můžete použít záložku Chat a dotaz napsat anebo říci do mikrofonu. Hned po připojení se Vám pravděpodobně aktivuje Vaše webová kamera i mikrofon a pozor – Vaše vysílání uvidí všichni připojení účastníci. Obojí si sami můžete vypnout. Při větším počtu účastníků Vám po zahájení hovoru vypneme mikrofony. Pokud se pak budete chtít ptát, budete si je sami muset zapnout. Děkujeme Vám za pochopení v případě technických obtíží.
Tým Světa vzdělání (helpline 739 99 22 12)
 
Posted in informacni_schuzky_koprivnice | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Informacni_schuzky_koprivnice

blok – logo tridy

Svět vzdělání - logo

Třída

Třídní učitelka:

Naše akce

V Kopřivnici se školili učitelé i rodiče

V Kopřivnici se školili učitelé i rodiče

V Kopřivnici jsme se podíleli na semináři o nadaných dětech. Účast byla hojná, za to moc děkujeme. Sjeli se za námi učitelky z mateřských i základních škol ze širokého okolí. Pedagogové se tak dozvěděli, jak poznat nadané dítě, do jaké skupiny ho zařadit a jak s ním pracovat. Spoustu učitelů si totiž s nadanými dětmi neví rady a tyto děti pak ztrácí o výklad zájem. Tím se v nich zabíjí touha po poznání. Pedagogickým workshopem ovšem tohle edukativní odpoledne neskončilo. Na něj plynule navázal seminář o Hejného metodě výuce matematiky. Konferenční místnost se zaplnila rodiči, kteří chtějí formě této výuky porozumět, popřípadě se dozvědět něco o třídě Světa vzdělání. Tomáš Blumenstein Hejného metodu představil a poukázal na její výhody. Také názorně předvedl, v čem tato metoda spočívá a rodiče si tak mohli na vlastní kůži vyzkoušet, jak tento princip funguje. 

Posted in blog, koprivnice | Leave a comment

Informační schůzky pro rodiče v Kopřivnici

Informační schůzky pro rodiče

V lednu jsme pořádali na kopřivnické ZŠ 17. listopadu informační schůzky. Děkujeme za příjemné přijetí a hezké pozdní odpoledne ve společnosti přátelských rodičů. Příjemně jsme si popovídali na téma současného školství a zodpověděli snad všechny dotazy. Pokud jste nestihli tento termín informačních schůzek, nezoufejte. Moc dobře si uvědomujeme, že času je málo a povinností mnoho, proto pořádáme ještě jeden termín.Zveme vás tímto na ONLINE informační schůzky, které se budou konat 8. dubna v 15.30.

Posted in blog, koprivnice | Leave a comment